Close

Singer

SINGER Agentúra vznikla v roku 2010 v Žiline. V tomto čase sme  však len spolupracovali na organizovaní rodinných osláv a firemných večierkov. Neskôr sme svoje zručnosti rozšírili aj na organizovanie svadobného dňa –  kompletná príprava (výzdoba, kvety, zabezpečenie miesta – podľa želania klienta), zabezpečenie videokameramana, fotografa, vizážistku a kaderníčku. Postupom časom sme nadväzovali pracovné priateľstvá – preto dnes vieme ponúknuť zaujímavú škálu umelcov pre akcie tohto typu – spevákov, speváčky, kapely, zabávačov, DJ-ov a pod.

Ako sme sa zdokonaľovali, dozrela myšlienka vybudovať vlastnú full-servisovú agentúru. Chceli sme využiť naše skúsenosti, ale zároveň neustále pracovať na svojom zdokonaľovaní. Ku našim aktivitám pribudla aj možnosť realizácia komplet akcie – od zabezpečenia priestoru, výzdoby, vypracovanie umeleckého programu, zabezpečenie jedla a pitia – podľa klientovej požiadavky až po kompletnú ponuku ozvučenia, osvetlenia priestoru, zabezpečenia stolov, stoličiek, pódii a veľkokapacitných stanov.

Čoraz častejšie sme sa stretávali aj s otázkou klientov, či vieme zabezpečiť aj vytvorenie grafiky na pozvánku, prípadne plagát až po vytlačenie týchto materiálov. Od roku 2015 poskytujeme aj tieto služby.

SINGER Agentúra Žilina – zabezpečujeme:

návrh, scenár, réžia podujatia, účinkujúcich, animačný program, zábavné atrakcie, nafukovacie atrakcie, rekvizity, animátorov, hostesky, ozvučenie, osvetlenie, stoly a stoličky, špeciálne efekty, pódium, catering, mobiliár, propagáciu, pozvánky, grafické návrhy, webstránky, služby fotografa a kameramana

Realizujeme:

svadby na kľúč, krstiny, oslavy jubileí, detské oslavy, stužkové, promócie, plesy, kary, záhradné posedenia, firemné večierky, silvestrovské oslavy, halloweenske večierky, VIP párty

Ak Vás zaujal nás profil, kľudne sa s nami spojte a povedzte nám o Vašich predstavách:

[formidable id=”12″]