Close

Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This event has passed.

Crazy Chichi & friends

17/04/2016 @ 17:00 - 18:00

4€

interaktívna tanečná show 

OPIČKA CRAZY CHICHI PRICHÁDZA SO SVOJIMI KAMARÁTMI NA SLOVENSKO Z ĎALEKEJ AFRIKY, ABY DETI TANEČNOU FORMOU NAUČILA NIEČO O SVETE, ĽUĎOCH RÔZNEJ FARBY PLETI, DÔLEŽITOSTI POHYBU A NÁSTRAHÁCH SLADKOSTÍ.

Crazy Chichi s kamarátmi sa jedného dňa pri potulkách džungľou nečakane ocitli pri obrovskom vtákovi a keď videli, ako do jeho bruška nastupovali vysmiati turisti, zvedavosť ich nenechala chladnými a i napriek veľkému strachu sa im podarilo nastúpiť a schovať sa v útrobách. Netušiac, že veľkým vtákom bolo lietadlo, sa za drnčiacich zvukov motorov začalo ich super dobrodružstvo.

Precestovali celý svet a zážitky z krajín priblížia deťom prostredníctvom pesničiek a tanečných choreografií typických pre danú krajinu. V tematických pesničkách, napr. o čokoláde, či lízankách, motivujú detičky, aby si radšej zatancovali, ako by mali tieto sladkosti papať, mať veľké brušká a pokaziť si zúbky.

Príbeh ich putovania končí príchodom na Slovensko, kde sa zvieratkám páči práve preto, lebo detičky sú šikovné, šťastné a majú rady tanec a pohyb ako taký.
Tanečná show trvá cca 60min., počas ktorej zaznie mnoho tematických piesní, v ktorých sa zvieratká vystriedajú v rôznych tematických kostýmoch. Už od prvej pesničky sa deti stávajú súčasťou príbehu, začínajúc tlieskaním a dupaním v hľadisku, jednoduchými pohybmi až po vystupovanie so zvieratkami na pódiu. Na svoje si prídu aj rodičia, ktorí, ak si myslia, že budú len nečinne sedieť v hľadisku, sa veľmi mýlia 🙂

REPERTOÁR CRAZY CHICHI ZAHŔŇA: NAJZNÁMEJŠIE ANIMAČNÉ DETSKÉ PESNIČKY (Veo Veo, Chuchua…) NAJVÄČŠIE HITY POSLEDNÝCH ROKOV (Danza Kuduro, Gangnam Style…) TEMATICKÉ PESNIČKY TYPICKÉ PRE DANÚ KRAJINU (USA, Mexiko, Egypt …) PESNIČKY O NEZDRAVÝCH JEDLÁCH (Chocolate, Lollipop, Hamburguesa…) TEMATICKÉ PESNIČKY ŽIADANÉ NA „SEZÓNNYCH“ VYSTÚPENIACH (Mikuláš, Vianoce, Halloween…)

Vhodné pre deti od 3 do 10 rokov.
Dĺžka podujatia: 60 – 75 min.

 

Zľavy pre deti, študentov, dôchodcov, zťp: bez nároku na zľavy.
Deti do 2 rokov vstup zdarma, bez nároku na sedadlo. (Dieťa sedí na kolenách rodiča.) – kontrola veku na základe kartičky poistenca pri vstupe

 

Predaj lístkov:

recepcia Domu odborov

Tiketportal – kliknu TU
crazy-chi-chi-and-friends-dom-odborov-zilina

Miesto udalosti

Dom odborov
Antona Bernoláka 51
Žilina,slovensko 01001Slovenská republika
+ Google Map

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *